Nemokama mankšta moterims – gerai savijautai ir kūno kontrolei 2009-04-09

Lietuvoje startuoja socialinė sveikatingumo programa moterims Corewellness, kurios metu pristatomas mankštos ir fizioterapijos pratimų kompleksas PELVICORE Technique.

Įgyvendinant šią programą moterys bus skatinamos rūpintis sveikata ir kūno kontrole bei pasinaudoti joms suteikiama galimybe nemokamai užsisakyti DVD plokštelę lietuvių kalba su PELVICORE Technique mankšta. Corewellness programos ambasadorė Lietuvoje – visuomenės veikėja, aerobikos trenerė ir čempionė Joana Bartaškienė.

PELVICORE Technique – sparčiai visame pasaulyje populiarėjantis Norvegijos profesorės Kari Bø sukurtas metodas, kurio rezultatai akivaizdūs jau po kelių savaičių. PELVICORE Technique stiprina tarpvietės raumenis, prilaiko kūno korpusą, didina seksualinį komfortą, gerina laikyseną, judėjimą ir kūno kontrolę. Nesvarbu, koks moters amžius ar fizinis pajėgumas, PELVICORE Technique pratimus galima atlikti ne tik gulint ant grindų, bet ir stovint ar sėdint ant kėdės – jie bus tokie pat veiksmingi.

„Dubuo yra centrinių raumenų, išsidėsčiusių ties kūno liemeniu, pagrindas. Jis ypač padeda kontroliuoti laikyseną ir pilvo tonusą, suteikia atramą vidaus organams ir yra gyvybiškai svarbus gerai sveikatai. Tačiau daugelis moterų visiškai apleidžia šią svarbią raumenų grupę, nors puikiai supranta stiprinamo dubens, šlapimo pūslės kontrolės ir didesnio seksualinio malonumo naudą“, – sako gydytoja urologė Aušra Černiauskienė.

Kliniškai įrodyta, kad šis mankštos ir fizioterapijos metodų derinys taip pat padeda daugeliui moterų išvengti ir gydyti šlapimo nelaikymą. Pasitelkusios PELVICORE Technique nuo įtampos sukelto šlapimo nelaikymo visam laikui išgijo net iki 70 proc. moterų, kurios šešis mėnesius kasdien darė šiuos pratimus.

Užsisakiusios nemokamą DVD plokštelę internetu dabar Lietuvos moterys gali daryti PELVICORE Technique pratimus namuose – vienos arba su draugėmis.

„Siekdamos būti patrauklios, energingos, pasitikinčiomis savimi ir sveikos, moterys paprastai privalo investuoti ne tik laiko, bet ir pinigų. Vertinu tai, kad Corewellness padeda mums nemokamai atskleisti savo moteriškumą ir kontroliuoti savo kūną. Be to, labai dažnai moterys noriai imasi mankštos, tačiau dėl žinių stygiaus ir be vadovo joms nesiseka tinkamai jos atlikti. Ši DVD plokštelė leis moterims taisyklingai atlikti pratimus ir džiaugtis puikiais rezultatais“, – sako Joana Bartaškienė, Corewellness ambasadorė Lietuvoje.

DVD plokštelėje pateikiamos dvi programos versijos – išsamus PELVICORE Technique kompleksas ir trumpesnė Instant Control programa. Pirmiausia siūloma išbandyti 20 minučių trukmės PELVICORE Technique pratimų kompleksą. Vėliau, perpratus pratimų esmę, – trumpesnę Instant Control programą.