Nauja procedūra Lietuvoje! 2019-06-28

Vargina šlapimo nelaikymo problema? Ieškote ir nerandate tinkamų jos sprendimo būdų? Norite pajusti gydymo rezultatus kuo greičiau?

Tik klinikoje „Sveikatos garantas“ išmėginkite pačią karščiausią Lietuvą pasiekusią naujieną – individualias dubens dugno raumenų stiprinimo procedūras!

Atsikratykite diskomforto! Pradėkite sveikatinimo programą ir jau po šešių procedūrų pajusite ilgalaikius jos rezultatus!

 

  •  HIFEM(High-Intensity Focused Electromagnetic) terapijos efektyvumas grindžiamas fokusuota elektromagnetine energija, giliu įsiskverbimu ir visų dubens dugno raumenų sluoksnių stimuliavimu.​
  •   Net viena HIFEM sesija sukelia tūkstančius supramaksimalių dubens dugno raumenų susitraukimų! Fiziškai – be prietaiso pagalbos – tiek dažnai pasikartojančių ir tokio stipraus intensyvumo susitraukimų būtų neįmanoma atlikti. Toks poveikis nepasiekiamas ir taikant tik bendrą praktiką (pvz.: Kėgelio pratimus) ar silpnesniais, ne tokio maksimalaus intensyvumo bei magnetinio lauko tiek tiksliai nenukreipiančiais ir tik paviršiniai, bet ne giluminiai, veikiančiais gydymo aparatais.

 

Siūlome išmėginti nemedikamentinę moterų ir vyrų įtampos šlapimo nelaikymo problemą išsprendžiančią terapiją, kuri:

✔      Neinvazinė

✔      Neskausminga

✔      Atliekama vilkint kūno nevaržančius drabužius

✔      Trunka 30min.

Ir kurios dėka išvengiama operacinio gydymo!

Procedūrų sesija taikoma šlapimo nelaikymą sukeliančioms priežastims gydyti, kai jis nesulaikomas kosint, čiaudint, juokiantis, fizinio krūvio metu ir kt. Taip pat ji ypač tinkama tiems, kurie ilgą laiką dirba sėdint ar neturi reguliarių lytinių santykių, profilaktikai ir prevencijai, dubens dugno raumenų sustiprinimui – tam, kad neišsivystytų šlapinimosi sutrikimai. Terapija tinkamai veikia raukų, sulaikančių šlapimą, raumenis ir gerina jų funkcionalumą bei stabilizuoja  šlapimo pūslės veiklą.

Mielieji, pasinaudokite galimybe sveikatintis tinkamai ir efektyviai!

Atvykite dviejų ar trijų savaičių gydymo kursui į kliniką „Sveikatos garantas“ (V.Krėvės pr. 13A, Kaunas; tel.+370 37 313232).

Plačiau apie klinikos veiklas skaitykite https://www.sveikatosgarantas.lt/

Gerinkite savo gyvenimo kokybę! Laimingi Jūs – laimingi Jus supantys!